НА ЖИВО: "Сутиеска" - "Лудогорец"

Следете с нас реванша от Шампионската лига, който можете да гледате и по bTV Action

92' - Край на мача!

90' - 2 минути е добавеното време.

84' - Жълт картон и за Бърнард Текпетей от "Лудогорец".

69' - Сотириу можеше да сложи точка на спора в сблъсъка, но пропиля открилата се възможност.

64' - Жълт картон за Кръстович.

53' -  ГОООООООООООООЛ! 1:0 за "Лудогорец"! Пиерос Сотириу бележи.

50' - Изстрел на Сантана, ркошет и ъглов удар за "Лудогорец".

46' - Начало на второто полувреме!

45' - Без добавено време. Реферът дори сложи край на първата част няколко секунди по-рано.

42' - Както и за Шоу от "Лудогорец".

38' - Жълт картон и за Дринчич от домакините.

33' - Напрежение за Падт, който първо трябваше да излиза напред и да избива топката, а след това Кръстович не бе далеч от това да го прехвърли с удар от центъра.

29' - Първи жълт картон в мача. Той е за Десподов, който спря контраатака на съперника.

20' - Натискът на "Лудогорец" се усилва. И Десподов отправи удар, но Гилен изби в корнер.

16' - Шут на Недялков, но черногорският вратар отрази.

7' - Пропуск на Кирил Десподов.

4'- Греда за домакините! Лоши първи минути за българския шампион, който обаче бе покрит от късмета.

1' - Начало на двубоя!

Съставите

"Сутиеска": 1. Гилен, 27. Стийепович, 4. Рудович, 15. Дринчич, 3. Гривич, 6. Кръстович, 8. Мотанович, 10. Еракович, 94. Ненов, 77. Алхараиш, 9. Стрикович

"Лудогорец": 1. Падт, 3. Недялков, 24. Вардон, 32. Пластун, 21. Карничник, 23. Шоу, 7. Сантана, 95. Каули, 11. Десподов, 19. Сотириу, 90. Делев

ПРЕВЮ

Шампионът "Лудогорец" гостува на "Сутиеска" в опит да довърши първата крачка по пътя към целта - влизане в групите на Шампионската лига. Срещата е от 22 ч. по bTV Action, а коментарното ни студио започва половин час по-рано.

След победа с 2:0 в Разград "орлите" могат да са една идея по-спокойни за класирането си за втория кръг на квалификациите, въпреки че треньорът Анте Шимунджа предупреди, че реваншът няма да е никак лесен.

"Имаме проблем с Клод Гонсалвеш, който е контузен и е аут от плановете ни за мача. Всички останали футболисти са напълно готови за игра", каза наставникът на шампионите на пресконференцията преди мача в Подгорица.

"Опонентът има свой план също. Не може да мислим, че ще е лесно. Съгласен съм, че няма да получим много шансове в квалификациите, така че трябва да използваме всеки възможен шанс. Играчите трябва да са концентрирани и да искат да бележат. Надявам се, че ще станем все по-прецизни и по-постоянни във всеки мач", заяви още словенският специалист.

При успех, разградчани ще се изправят срещу "Шамрок Роувърс" (Ирландия) или "Хибърниънс" (Малта).