ПСЖ и Барса като в доброто старо време

Атлетико срещу Борусия в сблъсъка на аутсайдерите

Четвъртфиналите в Шампионска лига вече започнаха! Цели 10 гола видяхме в първите два мача, а сега е ред и на вторите сблъсъци!

Те ще бъдат предавани пряко в каналите на bTV Media Group.

Пари Сен Жермен - Барселона, пряко по bTV Action от 21:30 ч.
Двата тима си имат история! За шести път те ще се изправят един срещу друг в елиминациите на Шампионска лига. До момента Барса три пъти е продължавала напред (2017, 2015, 2013), докато ПСЖ - два пъти (2021, 1995).

Един от най-интересните сблъсъци е от 2017 г., когато каталунците успяха да наваксат изоставане от 0:4 в първия мач и да победят с 6:1 във втория. Треньор на Барса тогава беше Луис Енрике. Сега той е начело на ПСЖ.

Атлетико Мадрид - Борусия Дортмунд, пряко по RING от 21:30 ч.
Много често "най-скучната" двойка на четвъртфиналите предлага най-голямото зрелище! Тимът на Диего Симеоне изглежда уверен след като излезе от групата без загуба, а след това отстрани миналогодишния финалист Интер.

Борусия също впечатли в груповата фаза, оставяйки зад себе си ПСЖ, Милан и Нюкасъл в "Групата на смъртта". На осминафиналите пък се справиха с ПСВ.

Гледайте първите сблъсъци от четвъртфиналите в Шампионска лига пряко в каналите на bTV Media Group!