Лига на Конференциите

Публикувано в  

bTV Спорт екип

Без публика на "Андерлехт" - "Лудогорец"

УЕФА глоби белгийците и с 50 000 евро

Без публика на
 Снимка: ludogorets.com

УЕФА наказа сурово съперника на "Лудогорец" в плейофа в Лигата на Конференциите – "Андерлехт". Дисциплинарната комисия към европейската футболна централа лиши белгийския гранд от подкрепата на своите привърженици за домакинството срещу разградчани.

Санкцията е заради поведението на привържениците на "Андерлехт" по време на мача от груповата фаза срещу "Уест Хем4, загубен с 1:2 на „Лондон Стейдиъм“. Освен това белгийският тим ще трябва да заплати глоба в размер на 50 000 евро.

Първият мач е на „Хювефарма Арена“ в Разград на 16 февруари, а реваншът е на 23 февруари.

Още новини
Виж всички предложения от брошурата тук