НА ЖИВО: Фенербахче - Лудогорец

Следете с нас двубоя от Лигата на конференциите

КРАЙ НА МАЧА

90+3' - ГООООООООООООООЛ! Зайц сложи точка на спора.

82' - Голям пропуск на резервата Квадво Дуа, който не вкара на празна врата, след като вратарят Джан изби удар на Текпетей.

65' - ГООООООООООООООЛ! Лудогорец намали изоставането си след автогол на Родриго Бекао.

52' - ГООООООООООООООЛ! 2:0 за турците. Миха Зайц отбеляза.

46' - Начало на второто полувреме.

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ

45' - 4 минути е добавеното време.

42' - ГООООООООООООООЛ! 1:0 за Фенербахче. Миши Батшуай се озова сам срещу вратаря с малко късмет и откри резултата.

26' - Фред стреля, но вратарят на родния шампион Симон Слуга изби.

20' - Без положения в последния около четвърт час. Над всички е публиката на турския гранд, създаваща страхотна атмосфера, поне за неутралния зрител. Играчите на Лудогорец биват освирквани бурно при всеки свой досег с топката.

6' - "Орлите" са по-активните до момента. Секо се измъкна, но стражът Джан отрази изстрела му. Впоследствие улови топката и при опит на Пьотровски от дистанция.

5' - Пряк свободен удар за Лудогорец, при който топката се отби в стената, а при добавката премина встрани от вратата на домакините.

1' - Начало на мача.

Стартовите състави

Фенербахче: 70. Ирфан Джан, 21. Осай-Самуел, 50. Родриго Бекао, 6. Джико, 24. Оостерволде, 35. Фред, 27. Креспо, 26. Зайц, 11. Кент, 10. Тадич, 23. Батшуай

Лудогорец: 12. Симон Слуга, 3. Антон Недялков, 24. Оливие Вердон, 26. Ноа Сонко Сундберг, 16. Аслак фон Витри, 8. Клод Гонсалвеш, 6. Якуб Пьотровски, 35. Педро Нареси, 37. Бърнард Текпетей, 77. Кайо Видал, 99. Руан Секо