НА ЖИВО: "Македония" - ЦСКА

Следете с нас двубоя от Лигата на конференциите, който може да гледате и пряко по bTV Action

90+7' - Край на мача. 0:0 в Скопие.

90' - 6 минути е добавеното време.

87' - Кръстев стреля над вратата с глава след центриране на Дончев.

81' - Жълт картон за Самаке от "Македония".

76' - И Живков сменя Морено.

68' - Дончев на мястото на Вион за "червените".

59' - Кръстев и Юга вместо Назон и Жеферсон за ЦСКА.

53' - Най-добрата атака в мача до момента! Вратарят Стевковски обаче отрази изстрела на резервата Туфегжич.

46' - Начало на второто полувреме!

Една промяна за ЦСКА на почивката - Туфегжич вместо Гарсес.

45+4' - Край на първата част.

45+2' - ЧЕРВЕН КАРТОН! Лемос е изгонен. "Македония" остава с 10 души.

45' - 3 минути е добавеното време.

42' - Жълт картон и за Лемос от македонците.

30' - Турицов фаулира Лемос от "Македония". Съперниковият играч падна много лесно и реферът не посегна към втори жълт картон за десния бек на ЦСКА.

18' - Напрежение пред вратата на домакините след ъглов удар, но отбраната на "Македония" се справи.

4' - Първи жълт картон в мача. Той е за капитана на "армейците" Турицов.

1' - Начало на срещата!

Стартови състави

"Македония": 1. Стевковски, 5. Илиевски, 6. Личина, 4. Мисевски, 3. Зука, 23. Алексовски, 8. Емини, 9. Адем (К), 17. Лемос, 29. Джурджевич, 32. Стойковски

ЦСКА: 1. Бусато, 5. Де Нойер, 22. Махмутович, 4. Кох, 19. Турицов (К), 3. Жеферсон, 15. Вион, 8. Шопов, 28. Морено, 27. Гарсес, 9. Назон

ПРЕВЮ

ЦСКА започва европейския си поход към поредно участие в групите на Лигата на конференциите с гостуване в Скопие на местния "Македония ГП". Срещата от втория предварителен кръг започва в 18:30 ч. и ще бъде излъчена на живо по bTV Action.

До последно не беше ясно къде ще се проведе двубоят. Заради политическите сблъсъци и ожесточените протести в Скопие през последните дни, полицията поиска мачът да се играе извън столицата, като се очакваше да бъде преместен в Струмица.

УЕФА обаче не се съобрази с желанието на северномакедонските органи на реда и срещата остана в Скопие, на стадион "Петър Милошевски". Съоръжението е с капацитет от едва 1152 места и заради политическото напрежение "червените" получиха само 60 билета за своите привърженици.

Реваншът е след седмица на стадион "Българска Армия". Ако "червените" продължат напред, в третия кръг ще срещнат ирландския "Сейнт Патрикс Атлетик" или добре познатия "Мура" от Словения.