Цитат

Публикувано в  

Наско Сираков

Наско Сираков
 

С "Левски" имах много безсънни нощи и цигари. Бях си обещал и година да не пия алкохол. Излизаме от дупката.

Още новини
Виж всички предложения от брошурата тук