Няма да търпя играчи, които не се борят и не тичат достатъчно в името на "Левски". За някои от играчите това е последно предупреждение за по-сериозно отношение към контролите. Не ме интересува дали е българин, чужденец или национал!
Статии
Отбори
Няма намерени резултати за "Реал"