19-та поредна победа за ЦСКА в Югозападната "В" група (ВИДЕО)

Чепинец (Велинград) - ЦСКА 0:4

ЦСКА спечели поредна победа в югозападната "В" група, след като се наложи без проблеми с 4:0 над Чепинец като гост.

Два гола реализира Преслав Йорданов, а по веднъж се разписаха Самир Аясс и Александър Александров.

Домакините от Велинград се противопоставиха сравнително успешно в началните минути, но постепенно гостите от София наложиха териториално превъзходство и с лекота стигнаха до трите точки.

Самир Аясс откри резултата в 39-а минута след отлично извеждащо подаване на капитана Борис Галчев.

Интригата окончателно приключи две минути след почивката, когато Кирил Динчев подаде на Преслав Йорданов, който отблизо вкара за 2:0.

В 82-а минута Борис Галчев нацели напречната греда, а две минути след това Александър Александров вкара за 3:0.

В добавеното време Преслав Йорданов вкара втория си гол в мача и форми крайното 4:0.
ЦСКА продължава без загубена точка от началото на сезона в третия ешалон при голова разлика 79:2.