700 фена без билети изгледаха историческа победа на Локомотив София (ВИДЕО)

Новият силен човек в клуба претърпя пътен инцидент преди мача

webcafe.bg

Локомотив София започна историческото си първо участие във "В" група с победа с 1:0 над Балкан Варвара. Двубоят бе изгледан от близо 700 фена на столичния отбор. Според силния човек в Локомотив София Петър Касев обаче те не са си купили билети, които бяха на цена от 10 лева. В клубната каса са постъпили пари само от продадени пропуски на гостуващата агитка, която наброяваше 48 човека. Привържениците на Локомотив обаче все пак са оставили доброволно пари в касички. Събраните средства са предвидени за най-належащите нужди на клуба.

Футболистите на Валерий Дамянов направиха много пропуски в двубоя срещу Балкан. "Железничарите" все пак стигнаха до победата благодарение на попадението на Александър Манолов в 19-ата минута. Голмайсторът уцели веднъж гредата през второто полувреме.

Петър Касев не можа да изгледа на живо мача, тъй като е претърпял пътен инцидент и се е наложило да посети болница заради нараняване на ръката.