БГ Футбол

Публикувано в  

Аутуори напуска "Лудогорец"?

Колумбийските медии спрягат специалиста за "Атлетико Насионал"

Аутуори напуска
 Снимка: Lap.bg

Пауло Аутуори ще напусне "Лудогорец", за да поеме колумбийския гранд "Атлетико Насионал", съобщават медиите в южноамериканската страна. Според публикуваните информациите, 62-годишният специалист вече води преговори с ръководството на "орлите" за разтрогването на своя договор.

Колумбийските медии твърдят, че Аутуори ще бъде обявен за нов старши треньор на "Атлетико Насионал" още в следващите часове.

Пауло Аутуори изведе "Крузейро" до триумф за Копа Либертадорес през 1997 година, а под негово ръководство "Сао Пауло" спечели трофея през 2005 година.

"Аутуори е обсъждан за наставник на"Атлетико Насионал". Нещо повече - твърди се, че той ще пристигне заедно с Виктор Уго Аристисабал като негов асистент. Те се познават от съвместния си период в "Сантос" през 1999 година", пише futbolete.com.

Бразилецът пое "Лудогорец" през изминалото лято, след като замени на треньорския пост Димитър Димитров-Херо, който преди това спечели шампионската титла с отбора.

"Орлите" стартираха с две загуби в групите на Лига Европа. Разградчани са на второ място във временното класиране на Първа лига, като изостават на две точки от лидера "Левски".

Още новини
Виж всички предложения от брошурата тук