Бабатунде Адениджи се развихри за Левски срещу Витоша (Бистрица) (ВИДЕО)

Проверката беше последна за "сините" преди старта на пъвенството

levski.bg

Левски победи Витоша (Бистрица) с 2:1 в последната си контрола преди старта на първенството.

Мачът беше първи за "сините" след като отборът отпадна от европейските турнири от словенския Марибор.

Дебют за Левски направи шведският защитник Симон Сандберг. В титулярния състав попадна и Хеан Деса, който лекуваше контузия.

Първото попадение в срещата беше дело на Бабатунде Адениджи още в 3-та минута. той получи пас от Франсис Нар в наказателното поле на Витоша и не сбърка.

Три минути по-късно резултатът беше вече 2:0. Отново Адениджи прати топката във вратата след като прехвърли стража на гостите - Михаил Иванов.

Почетното попадение за Витоша (Бистрица) вкара Кристиян Кочилов в 41-та минута.

Проверката беше последна за "сините" преди старта на елитното първенство. В първия си двубой от новия сезон Левски посреща Монтана.