Българска националка по футбол реализира два гола в първенството на Англия

Евдокия Попадинова направи загубата на своя тим почетна

Българската национална състезателка по футбол Евдокия Попадинова вкара два гола за своя Лондон Бийс, но отборът падна като гост от Оксфорд Юнайтед с 2:4.

Това беше най-силният мач за родената в Хаджидимово нападателка откакто играе в Англия. Тя се разписа в 36' и 54' минута на мача.

Двата отбора си вкараха общо 4 гола в последните 15 минути на първото полувреме. На почивката Оксфорд Юнайтед водеше с 3:1. Това бе среща от 13-ия кръг на първенството, а в класирането Лондон Бийс е на шесто място с актив от 13 точки. Отборът на Попадинова е с повече играни срещи от следващите четири отбора в класирането.

Евдокия Попадинова се оформи като състезател в благоевградския Спортика, стигна до националния отбор, за да се стигне до трансфер в родината на футбола.