Младежите на Базел разбиха тези на Лудогорец с 6-0

Базел разби с 6-0  Лудогорец в мача между двата отбора от Младежката Шампионска лига. След като двата тима се оттеглиха на почивка при резултат 0-0, веднага след паузата швейцарците вкараха 3 гола.

Адони Айети откри в 51-та минута, а само 3 по-късно Мануел Вебер направи 2-0. В 57-та минута Нафтали Манзамби отбеляза трети гол за Базел

15 минути преди края Николас Хунцикер покачи резултата до 4-0, а докато българите се опомнят падна и 5-ия гол. Негов автор бе резервата Седрик Итен.

В добавеното време на мача Манзамби вкара втория си гол в мача

Така българският отбор вече има 3 загуби след 0-4 от Ливърпул, 0-3 от Реал М и 0-5 от Базел в София.

Швейцарците пък имат 3 успеха и една загуба. Освен в София те спечелиха с 3-2 срещу Ливърпул на свой терен и загубиха от Реал в Испания с 0-2