Бербатов изгледа от колата си загуба на "Етър" (ВИДЕО)

Великотърновци отстъпиха с 1:3 на аматьорския "Загорец"

"Етър" загуби от аматьорския "Загорец" с 1:3 в контрола, играна при дъжд и бурен вятър в Мъглиж.

Новото попълнение в треньорския щаб на "болярите" Димитър Бербатов изгледа двубоя от автомобила си зад една от вратите.

От началото на 2021 година "Етър" записа 2 победи и 3 поражения в приятелски мачове.

Елитният тим владееше повече топката, но и аматьорите от "Загорец" не стояха дълбоко в половината си. В 30-ата минута Александър Хардалов проби по дясното крило и центрира. От малкото наказателно поле Пламен Иванов посрещна топката от въздуха и вкара под гредата на вратаря Анатоли Господинов.

Играчите на Александър Томаш реагираха мигновено и пренесоха събитията пред вратата на ветерана Евгени Караманов, като изравниха в последната минута на първата част след автогол на Добромир Димитров.

През второто полувреме Томаш направи доста смени, но в 51-ата минута "Загорец" отново излезе напред в резултата, като този път се разписа Явор Иванов с глава.

В 59-ата минута намиращият се на второто място в Югоизточната Трета лига отбор вкара трети гол. Великотърновци сбъркаха при изнасянето на топката в центъра и тя отиде у Димитър Видев, който излезе сам срещу вратаря и технично я прати в мрежата.