Бербо не вкара, но бивш левскар прати ПАОК напред в класирането (ВИДЕО)

ПАОК-АЕК 2:1

Солунският ПАОК победи АЕК с 2:1 в мач от четвъртия кръг на гръцкото първенство. Българският нападател Димитър Бербатов влезе в игра за домакините в 59-та минута на мястото на Димитрис Константинидис.

Първото полувреме премина без отболязан гол. Първото попадение в мача падна малко след подновяването на играта, когато Христос Аравидис от АЕК с глава прати топката в мрежата на солунския клуб.

В 64-та минута бившият футболист на Левски Гари Родригес се оказа най-съобразителен в наказателното поле на атиняни след неубедителна намеса на стража на гостите.

ПАОК постигнаха пълен обрат в 84-та минута. Александрос Циолис бе спънат в наказателното поле след като топката стигна до него след удар с глава на Бербатов, който бе избит от вратаря и съдията отсъди дузпа, която Атанасиадис реализира.

След този мач ПАОК се изкачи до пето място в класирането със 7 точки. АЕК са трети със същия актив.