Бесният Погба нахлу на терена да брани Мбапе (ВИДЕО)

Нападателят на "Манчестър Юнайтед" потърси саморазправа с исландските футболисти

Пол Погба отново попадна под светлината на прожекторите. Нападателят на "Манчестър Юнайтед" нахлу на терена в добавеното време на приятелската среща между Франция и Исландия, след като съотборникът му Килиан Мпабе бе грубо фаулиран.

Световните шампиони се отърваха от срамна загуба в последната минута след гол от дузпа именно на Мбапе за крайното 2:2. "Викингите" поведоха с 2:0, преди защитникът на "Левски" Холмар Ейолфсон да си отбележи автогол.

Дидие Дешан смени Погба в средата на второто полувреме. Нападателят обаче избухна и влезе на терена да търси сметка на полузащитника Рунар Мар Сигурьонсон, който изрита грубо Мбапе в добавеното време.

Цялата скамейка на "петлите" побесня, но най-активен бе Погба. Рафаел Варан опита да охлади страстите, а футболистът на "червените дяволи" бе принуден да се върне на мястото си.

Погба може да бъде наказан заради гневния си изблик, а Франция ще изкача доклада на съдията, за да реши как да процедира с играча.