ЦСКА падна в Горна Оряховица, след като два пъти повеждаше

Локомотив обърна "червените" с два гола в последните минути

ЦСКА отстъпи с 2:3 при гостуването си на третия в "Б" група Локомотив (Горна Оряховица) в контрола. Десет минути преди края на мача "армейците" водеха с 2:1, но допуснаха два късни гола.

Първото полувреме завърши 1:1 след голове на Серджиу Буш за ЦСКА в 6-ата минута от дузпа и Александър Горанов за Локомотив в 20-ата. В края на полувремето Апостолов от тима на домакините бе отстранен за втори жълт картон. Отборът на Сашо Ангелов обаче излезе в пълен състав през второто полувреме след разбирателство с треньора на гостите. В 53-ата минута червен картон получи и защитникът на ЦСКА Денис Причиненко.

Четвърт час след почивката Радой Божилов отново даде аванс на "армейците" след пробив и асистенция на Жуан Фелипе. Локомотив (Горна Оряховица) осъществи пълен обрат в последните минути на двубоя. В 82-ата Николай Иванов изравни за 2:2, а шест минути по-късно Иван Пенев донесе успеха на домакините.