Масов бой прекрати контролата на Левски с лидера в арменското първенство (ВИДЕО)

"Сините" губеха с 1:2 до прекъсването на приятелската среща

Приятелският мач между Левски и Улисес не завърши заради масов бой между футболисти в средата на второто полувреме. Началото на мелето бе поставено от Веселин Минев и играч на арменския отбор в 62-ата минута. Защитникът на "сините" бе ударен и след това се стигна до грозни сцени с участието на почти всички футболисти. Един от най-пострадалите бе Владимир Гаджев, който бе съборен на земята. Дейно участие в боя взе и треньорът на Улисес. Мачът не бе подновен.

Левски губеше с 1:2 преди настъпването на грозните сцени. "Сините" допуснаха пълен обрат, въпреки че доминираха в големи периоди от двубоя и направиха много пропуски. Валери Домовчийски откри от дузпа в 13-ата минута. Арменците изравниха в края на първото полувреме с попадение на Шимбамба. В 57-ата минута Хурцидзе направи резултата 2:1 за Улисес. Вижте головете, както и мнението на Стойчо Стоев след срещата, в следващото видео.