Близо 1000 души участваха в полумаратон (ВИДЕО)
Състезателните дистанции бяха полумаратон, 5 км и 10 км
Близо 1000 души се включиха в първия самостоятелен полумаратон в София.
Методи Георгиев триумфира при мъжете, а най-бърза при дамите бе Мария Николова. Стартът и финалът бяха на площад "Св. Александър Невски".
Трасето премина през Борисовата градина, а дистанциите, на които бягаха участниците бяха полумаратон, 5 и 10 км.
Още новини