Борислав Цонев носи точка на хърватския си тим (ВИДЕО)

Българинът се разписа във вратата на "Горица"

Бившият футболист на "Левски" и "Берое" Борислав Цонев донесе точка на хърватския си тим "Интер" Запрешич в мача срещу "Горица" в първенството.

Българският полузащитник успя да изравни за 1:1 в оспорваната среща от 19-ия кръг на шампионата. За тима на Цонев това е второ поредно равенство, след ремито с "Хайдук" Сплит. "Интер" обаче е в серия от 5 мача без успех във всички турнири, като за последно победи "Дубрава" Загреб в средата на ноември.

След като още в 1-ата минута Зволински се отчете с попадение за домакините, отборът на Цонев стана по-активният на терена. За това спомогна и червеният картон за играч на "Горица". В 60-ата минута българският футболист се ориентира по отличен начин след центриране на негов съотборник и прати топката във вратата на съперника.

За Цонев това е 7-ми гол за "Интер", след като премина в тима от "Берое" в началото на 2019 г.