Борусия Мьонхенгладбах открадна точка в Торино (ВИДЕО)

Ювентус не успя да материализира надмощието си над германския тим

В Торино Ювентус имаше очаквано игрово надмощие срещу гостите от Борусия Мьонхенгладбах, но не успя да се възползва от това и да спечели. Играчите на немския тим цял мач се бранеха с всички сили и почти не мислеха да атакуват. В крайна сметка това им донесе първа точка в Шампионска лига този сезон след крайното 0:0.

Най-дискусионното положение в мача дойде две минути преди края на първото полувреме, когато защитникът на Борусия Домингес сгреши, подарявайки топката на Мората. Нападателят на Юве го финтира и бе фаулиран. Домингес бе последен в отбраната на своя тим в този момент, но получи само жълт картон от шотландския рефер Крейг Томпсън и доигра мача, въпреки протестите на футболистите на Ювентус.