Божинов: Искам повече уважение към нас ! (ВИДЕО)
Нападателят с емоционално послание към журналистите
Футболистът на националния отбор на България по футбол Валери Божинов призова журналистите за уважение. Нападателят на италианския втородивизионен клуб Тернана направи емоционално изказване на пресконференцията преди европейската квалификация с Италия.
"Искам малко уважение, защото това е националният отбор на България. Не може цяла седмица да се пише за личния ни живот или кой с кого спи в една стая. Разберете, че ако ние сме добре, и вие ще сте добре. Защото националният отбор е кауза, от която вие също сте част. Прекалява се с писането за личния живот. Ценете ни! Не се карам, не държа висок тон, просто искам да има респект и уважение. Надявам се да сте ме разбрали ”, каза Божинов.
Вижте емоционалното послание на Валери Божинов към журналистите.