Брилянтен гол на Бербатов (ВИДЕО)

Монако побеждава с 3-1

Димитър Бербатов отбеляза много красиво попадение за победата на Монако с 3-1 при гостуването на Евиан. Българинът остана на резервната скамейка в началото на срещата, но се наложи да влезе в игра още в 19-ата минута на мястото на контузения Яник Ферейра Караско. Секунди преди това Антони Марсиал бе открил резултата в полза на Монако. В 35-та минута Бербатов преодоля по изключително техничен начин първо защитник, а впоследствие и вратаря на домакините, за да удвои преднината на гостите. Алмами Туре направи 3-0 в 60-ата минута, а Сугу вкара почетно попадение за Евиан в 78-aта.

Монако е на четвърто място, на шест точки зад третия Олимпик Марсилия. Начело в класирането излезе ПСЖ, който победи Тулуза с 4-1.