Шампионска лига

Публикувано в  

Чаби Алонсо: Знаем какво да очакваме на "Бернабеу"

Ще бъде специален мач за мен, сподели ветеранът

Чаби Алонсо: Знаем какво да очакваме на
 

Полузащитникът на "Байерн" Мюнхен Чаби Алонсо заяви, че баварците знаят как да противодействат на Реал Мадрид в предстоящия мач-реванш от четвъртфиналите в Шампионска лига.

В първата среща "Реал" спечели с 2:1 като гост и има известно предимство за ответния мач утре.

Двубоят ще бъде по-специален за Алонсо, който се завръща на "Бернабеу" 2,5 години, след като напусна Реал в посока Мюнхен.

"Ще бъде специален мач за мен. Отново съм на "Бернабеу". Знаем каков да очакваме - "Реал" е домакин, ще играе пред своята публика, която ще създаде отлична атмосфера. Когато играеш срещу "Реал", не е нужно да акцентираш върху техния отбор, защото там има много изключителни таланти, които във всеки момент може да те накажат", коментира Алонсо, цитиран от испанската преса.

Още новини
Виж всички предложения от брошурата тук