ЦСКА (М) и Рома не излъчиха победител в директен сблъсък за второ място в Група Е на ШЛ

Франческо Тоти подобри свой собствен рекорд

ЦСКА (Москва) и Рома завършиха наравно 1:1 в мач от петия кръг на Група Е на Шампионска лига. Франческо Тоти даде преднина на гостите от Рим в 43-ата минута. Така той подобри собствения си рекорд за най-възрастен играч, отбелязал попадение на турнира.

Българският национал Георги Миланов влезе като резерва за домакините във второто полувреме. В последните секунди на добавеното продължение Василий Березуцки изравни и оформи крайното 1:1.

Двубоят бе директен сблъсък за второто място в групата, даващо право на участие в осминафиналите на Шампионска лига. И двата тима имат по пет точки в актива си и еднаква голова разлика.