Краев и "Мидтиланд" се насочват към последния влак за Шампионската лига

Тази вечер ще бъдат заети последните три места за групите на най-интригуващия турнир

Само ден ни дели от жребия, който вълнува футболните запалянковци по целия свят. В четвъртък ще бъдат разпределени групите в Шампионската лига, а тази вечер ще станат ясни и последните три отбора, които ще намерят място в тях.

С визи през квалификациите вече са тимовете на "Динамо" Киев, "Олимпиакос" и "Ференцварош".

В 22 ч. по bTV Action "Мидтиланд" и Божидар Краев ще се опитат да влязат за първи път в групите на Шампионската лига. Предходната среща със "Славия" Прага завърши 0:0, а в нея българският национал остана неизползвана резерва.

През уикенда обаче Краев игра цял мач и вкара единствения гол за победата срещу "Рандерс".

Отново от 22 ч., но по RING е мачът ПАОК - "Краснодар". Руският тим спечели първия двубой с 2:1. По същото време, на Voyo.bg може да гледате как "РБ Залцбург" атакува групите на Шампионската лига за втори пореден сезон. Преди седмица момчетата на Джеси Марш направиха обрат при гостуването си на "Макаби" Тел Авив и след 2:1 изглеждат в доста добри позиции за желаната цел.

Коментарното ни студио преди решителните плейофи започва в 21:30 ч. по bTV Action.

Жребият за груповата фаза отново ще бъде по bTV Action, на 1 октомври (четвъртък) от 18:00 ч.