"Челси" аут от борбата за Купата на Лигата след загуба от "Уест Хем"

"Чуковете" гостуват на "Манчестър Юнайтед" на четвъртфинал

Facebook

"Уест Хем" поднесе най-голямата изненада на осминафиналите в турнира за Купата на Лигата, след като победи с 2:1 гранда "Челси" и изхвърли "сините" от Лондон от борбата за трофея.

"Чуковете" откриха резултата в 11-та минута. Марк Ноубъл центрира перфектно от левия фланг и сложи топката на главата на Шейку Куят, а защитникът не сбърка.

Резултатът стана 2:0 в 48-та минута. Димитри Пайе беше изведен сам срещу Бегович, стреля в тялото му, а топката после стигна до Желсон Фернандес на границата на наказателното поле, а той не сбърка.

Гари Кейхил вкара в полза на "Челси" в добавеното време на мача и оформи крайното 2:1.

На четвъртфинал "чуковете" ще гостуват на "Манчестър Юнайтед". "Червените дяволи" победиха градския съперник "Сити" с 1:0.