"Черно море" измъкна точка от "Славия"

Сезонът за двата тима започна с 1:1 в София

"Черно море" се добра до точка срещу "Славия" в мач от първия кръг на сезон 2020/21. "Белите" поведоха в самото начало, а "моряците" изравниха в края на срещата за 1:1.

Още в 5-ата минута при едно центриране от ъглов удар Андреа Христов надскочи защитата на варненци и с глава порази вратата на Иван Дюлгеров за 1:0. Малко по-късно гостите можеха да изравнят, след като при бърза атака Исмаил Иса бе изведен на чиста позиция, но ударът му бе право в Антонис Стергиакис.

В края на полувремето пък Георги Йомов на два пъти можеше да отбележи второ попадение за "белите", но се забави при отиграванията и не успя да реализира.

През втората час двата отбора си размениха по няколко атаки, а гостите успяха да изравнят едва в последните секунди на мача благодарение на Стефан Велев.