Спорт

Публикувано в  

Четирима титуляри аут от Ботев

Ермин Шиляк остава на поста си

Четирима титуляри аут от Ботев
 Снимка: botevplovdiv.bg

Четирима футболисти от първия отбор на Ботев (Пловдив) са били изгонени от клуба след изненадващата загуба на тима с 0:1 от Созопол в осминафиналния двубой от турнира за Купата на България. Според информация на bTV това са капитана Йордан Христов, Пламен Николов, Мариан Огнянов и новото попълнение Жоел Чибамба. Футболистите са отстранени по предложение на треньора Ермин Шиляк, който ще остане на поста си до края на годината, когато изтича договорът му. Целият отбор е бил глобен за поражението.

Очаквайте подробности по темата, както и интервю със спортния директор на Ботев Георги Марков в предаването RING24 по телевизия RING с начален час 20:30ч.

Още новини
Виж всички предложения от брошурата тук