ЦСКА 1948 се класира в първата шестица след победа над "Локо" Пловдив

Ивайло Чочев вкара единствения гол в срещата

ЦСКА 1948 ще играе в първата шестица на плейофите на Първа футболна лига. Новакът в елита си осигури това място след победа над "Локомотив" Пловдив с 1:0 в последния кръг на редовния сезон.

Ивайло Чочев вкара единствения гол в мача в 55-ата минута.

Той вкара и в 23-ата минута, но попадението беше отменено заради тънка засада. 10 минути след началото на второто полувреме Чочев успя отново да прати топката във вратата на "Локо" с глава.

Гостите имаха шанс да изравнят в 77-ата минута, когато получиха възможност да изпълнят дузпа. Димитър Илиев обаче стреля в гредата.

В последния мач от кръга "Лудогорец" постигна победа над "Ботев" Пловдив с 2:0, като и двете попадения вкара Вандерсон.

Така в първата шестица ще играят "Лудогорец" (64 точки), "Локомотив" (52), ЦСКА (50), "Арда" (45), "ЦСКА 1948" (38) и "Берое" (37).