ЦСКА гласува доверие на Стамен Белчев

От клуба отрекоха да са обсъждали освобождаването на специалиста

Стамен Белчев остава треньор на ЦСКА. Това заявиха от клуба, отричайки появилите се информации, че ръководството е свикало спешна среща след равенството с "Левски", за да обсъди варианти за нов наставник на тима.

"Червените" завършиха 2:2 с отбора от стадион "Георги Аспарухов", като успяха да наваксат изоставане от един гол и да поведат в резултата до 16-ата минута. През второто полувреме обаче Роман Прохазка вкара още веднъж и двата тима си тръгнаха с по 1 точка.

Въпреки че след равенството ЦСКА се отдалечи от водача в класирането "Лудогорец", от ръководството отрекоха, че търсят нов наставник, съобщава "24 часа".

"Червените" съобщават, че неразбирателствата между Стамен Белчев и Станислав Манолев, който беше сменен през второто полувреме, са били изгладени в разговор още на следващия ден.

Голмайсторът на ЦСКА Фернандо Каранга ще получи почивка в мача от турнира за Купата на България срещу "Ботев" Враца, който ще се играе утре (24 октомври).