ЦСКА надви "Пирин", бурята в София прекрати мача (ВИДЕО)

Двата тима играха само едно полувреме

ЦСКА победи с 2:0 "Пирин" Благоевград в контролна среща, продължила едва едно полувреме. Бурята в София прекрати мача, след като направи терена на "Българска армия" негоден за футбол.

Головете за "червените" отбелязаха Рафаел Енрике в 38' и Али Соу в 41'.

"Армейците" бяха по-активни в началните минути, в които Енрике Рафаел и Соу можеха да открият резултата. "Пирин" отговори с добро изпълнение на Карачанаков от пряк свободен удар, но стражът Бусато внимаваше.

В 18' Стилиян Николов от състава на гостите бе близо до това да си отбележи автогол, но гредата спаси "орлетата".

Все пак в 39' "армейците" поведоха с попадение на Рафаел Енрике, разписал се със силен шут. Само 3 минути по-късно Али Соу, с помощта на рикошет, вкара втори гол и оформи крайния резултат.

Съставите:

ЦСКА: Бусато, Турицов, Антов (К), Мазику, Матей, Юга, Кери, Белтраме, Санкаре, Рафаел, Соу

"Пирин": Кисьо, Исуф, Николов, Бодуров (К), Дюлгеров, Станоев, Хендерсън, Георгиев, Айна, Карачанаков, Йорданов