ЦСКА отстъпи в мач с пет гола, обрати и дузпи (ВИДЕО)

"Червените" загубиха с 2:3 от най-успешния чешки тим - "Спарта" Прага

ЦСКА отстъпи с 2:3 на чешкия гранд "Спарта" Прага в петата си контрола в Испания.

Чехите поведоха след гол в 9-aта минута. Али Соу беше фаулиран в наказателното поле в 21-ата и главният съдия, който беше жена, отсъди дузпа в полза на "червените". Зад топката застана Тиаго Родригеш и равенството бе възстановено. В 41-ата минута Жоржиньо изведе "армейците" напред в резултата.

В 67-ата обаче "Спарта" изравни от дузпа чрез Канга, преди Чипчу да оформи крайното 3:2 за чехите в 81-ата минута.

В събота ЦСКА ще изиграе последната си контрола в Испания - срещу "Динамо" Киев.

Стартов състав на ЦСКА: 30. Витаутас Черниаускас, 2. Стойчо Атанасов, 4. Божидар Чорбаджийски, 25. Стивън Перейра, 14. Ангел Лясков, 16. Жанио Бикел, 6. Рубен Пинто (к), 20. Тиаго Родригеш, 8. Едвин Джеси, 7. Жоржиньо, 22. Али Соу