ЦСКА продължава победния си ход във ”В” група

Мачът на стадион „Георги Бенковски“ в Пазарджик започна с минута мълчание в памет на жертвите след атентатите в Париж

Срещата между ЦСКА и Балкан /Варвара/ стартира много добре за ЦСКА, които още от първите минути  можеша да открие резултата, но Преслав Йорданов пропусна на два пъти. В 13-ата минута гостите стигнаха до два поредни корнера, след които удариха гредите. Първо Бранеков бе оставен да стреля с глава от границата на вратарското поле, а след като вратарят изби, топката срещна и напречната греда. От последвалия корнер Йорданов получи шанс да обстрелва вратата .В 20-ата минута ЦСКА за трети път разтресе рамката на вратата, като Момчил Цветанов шутира от дъгата на наказателното поле , а Петракиев докосна топката, за да я насочи към гредата.Малшансът  разколеба „червените“, а домакините допълнително ги респектираха със серия от тежки влизания. При едно от тях пострада капитанът в този мач Александър Бранеков, който бе сменен принудително в 26-ата минута.До края на полувремето ЦСКА не можа да сътвори нищо по-опасно пред вратата на Балкан, а твърдата игра на домакините им помогна да се оттеглят на почивката при 0:0.

Христо Янев реагира на почивката и пусна в игра Костадин Хазуров. Ходът му даде резултат и в 52-ата минута опитният голаджия откри резултата. Попадението позволи на гостите да заиграят малко по-спокойно, а едва в последните минути ЦСКА се активизира,като в 84-ата минута гол на Хазуров бе отменен заради съмнителна засада. Три минути преди края обаче ЦСКА все пак стигна до втори гол, а асистенцията отново бе на Момчил Цветанов. Той отклони дълго подаване на Александър Александров с  към Самир Аясс, който фронтално срещу вратаря не сбърка , за да оформи крайния резултат 0:2.

Така „армейците“ остават начело в югозападна „В” група с пълен актив от 42 точки.