ЦСКА продължава победния си ход за Купата

Шампионите също се класираха за следващия кръг

ЦСКА спечели с 0:2 гостуването си на втородивизионния Спартак (Плевен). Автор и на двете попадения за "червените" бе юношата на плевенчани Преслав Йорданов. Играчите на Христо Янев можеха да спечелят с много по-убедителен резултат, но направиха много пропуски пред вратата на Орлинов.

Така ЦСКА се класира за четвъртфиналите на турнира за Купата на България, където ще се изправи срещу отбор от елита, ако разбира се не се случат изненади в останалите осминафинални двубои.

Освен "червените" напред към четвъртфиналите продължава и победителят в предишното издание на турнира Черно море. Варненци разбиха също като гост тима на Вихър Строево с категоричното 0:5. Гостите поведоха с 0:2 още до почивката, а през втората част вкараха нови три попадения. С два гола за Черно море се отчете Симеон Райков.