ЦСКА разнообрази головата си разлика с попадение в собствената врата

Отборът на ЦСКА записа нова победа в мач от Югозападната "В" група. "Червените" този път победиха Вихрен (Сандански) с 5:1, като софиянци допуснаха топката да попадне за първи път и в тяхната врата след автогол на Александър Бранеков в 81-та минута.

Попаденията във вратата на домакините от Вихрен вкараха Йордан Йорданов в 7-та минута, Николай Цветков в 10-та и 31-та минута и Костадин Хазуров в 33-та и 43-та минута.

След тази победа "червените" оставан на чело на третия ни футболен ешалон с впечатляваща голова разлика 48:1.

Вихрен пък остава на четвърто място във временното класиране с 19 точки в актива си след този 10-и кръг.

Следващия мач на ЦСКА е срещу прекия конкурент за първото място в класирането - Витоша (Бистрица).