ЦСКА с минимална загуба от елитния гръцки Ксанти

"Червените" играха добре, въпреки поражението

ЦСКА загуби с 0:1 от елитния гръцки отбор Шкода Ксанти в първата контрола от лагера в Гърция. Мачът се игра на стадиона на Ксанти, като ЦСКА бе равностоен през по-голямата част от мача.

"Червените" бяха близо до гол още в 5-а минута, но Самир Аясс не успя да реализира от удобна позиция.

В 38-а минута падна единственият гол в мача. Павол Фаркаш реализира с глава след центриране от ляво.

В последните десетина минути ЦСКА можеше да изравни, но Йордан Йорданов пропусна. "Червените" имаха претенции за дузпа за игра с ръка, но реферът подмина ситуацията.

ЦСКА: Колев, Динчев, Грънчов, Чорбаджийски, Райчев, Витанов, Галчев, Аясс, Цветанов, Александров, Йорданов (Кикарин, Й.Йорданов, Маламов, Цветков, Хазуров)