ЦСКА се справи с "Царско село" за едно полувреме

"Червените" победиха с класически резултат

ЦСКА записа класическа победа с 3:0 над "Царско село" в 10-ия кръг на Първа футболна лига. "Червените" успяха да вкарат всичките си попадения през второто полувреме, след като в първата част не сътвориха нищо запомнящо се на терена.

Резултатът откри Али Соу в 48-ата минута. След добър пас на Евандро, нападателят на "червените" не сбърка с глава.

Голът като че ли "отпуши" атаките на домакините. Те не оставиха шанс на "Царско село" за ответен удар. В 75-ата минута Тиаго Родригес направи резултата 2:0 след силен шут в близкия ъгъл.

Класическото 3:0 оформи Жеферсон, който се възползва от добро центриране на Греъм Кери.

Така "червените" записаха втора поредна победа в първенството и вече са на 3-то място с 19 точки. "Локомотив" Пловдив има 17 и е с мач по-малко.

За "Царско село" загубата беше трета поредна, което изпраща тима на предпоследното място в класирането.