ЦСКА загуби последната си контрола в Турция

Норвежци победиха българския тим

Футболистите на ЦСКА загубиха с 1:2 от Стрьомсгодсет в последната си контрола на лагера в Турция. Така "червените" завършиха подготовката на турска земя с 5 победи и 4 загуби.

В 18-ата минута лидерът в първенството на Норвегия откри резултата чрез Кастрати. В 25-ата минута Луис Соарес нахлу отдясно в наказателното поле и бе съборен, за което съдията даде дузпа. Точен от бялата точка бе люксембургският нападател на "армейците" Орелиен Жоаким.

В 55-та минута футболистът на Стрьомгодсет Клсних вкара за 2:1 и оформи крайния резултат. Той бе точен също от дузпа, отсъдена за нарушение на Марин Оршулич в наказателното поле.

Четири минути преди края Неманя Милисавлевич имаше отлична възможност да изравни, но сръбският футболист не успя да отбележи гол.