ЦСКА записа най-убедителната си победа този сезон пред празните трибуни на "Армията"

"Червените" разгромиха "Ботев" Враца с 4:0

ЦСКА записа най-убедителната си победа този сезон. "Червените" разгромиха "Ботев" Враца с 4:0 на стадион "Българска армия".

Домакините елиминираха интригата още през първото полувреме, през което голове отбелязаха Гарсес, Кайседо и Матай. След почивката се разписа Йомов.

Срещата на "Българска Армия" се игра пред празни трибуни заради наказание на "армейците".

Поне временно ЦСКА се приближи на точка от лидера "Лудогорец", който утре се изправя срещу "Славия".

Бразилецът Гарсес откри резултата в 25-ата минута с дебютния си гол за "червените". Жорди Кайседо вкара след асистенция на вратаря Густаво Бусато в 34-ата, а преди края на първото полувреме Юрген Матай се разписа с глава след центриране от корнер.

В 76-ата минута сред голмайсторите се записа влезлият като резерва Георги Йомов.