ЦСКА зарадва Крушчич с успех срещу "Пирин" Благоевград

"Червените" спечелиха с 3:1 в контролна среща

cska.bg

ЦСКА спечели с 3:1 като гост на "Пирин" Благоевград в приятелски мач. "Червените" зарадваха новия си треньор Милош Крушчич с голове на Евандро в 10' и 52', както и на Пламен Гълъбов в 30', а за втородивизионния тим точен бе Брадли Меледже в 21'.

"Армейците" бяха по-добрият отбор на терена през първата част и поведоха с попадение на Евандро, но Брадли Меледже възстанови равенството, възползвайки се от грешка в "червената" отбрана. Гостите все пак си върнаха аванса след половин час игра, когато Пламен Гълъбов се разписа с глава.

ЦСКА бе по-активен и през втората част, а крайното 3:1 оформи Евандро, след като преди това вратарят на "Пирин" отби удар на Раул Албентоса.

Така "червените" загряха за гостуването си на "Локомотив" Пловдив идната събота при подновяването на първенството.

ЦСКА: 13. Густаво Бусато (в), 2. Стойчо Атанасов, 25. Раул Албентоса (к), 28. Пламен Гълъбов, 18. Брадли Мазику, 6. Рубен Пинто, 20. Тиаго Родригес, 3. Жеферсон, 10. Евандро, 7. Денис Давидов, 9. Тони Уот

Резерви: 1. Илия Шаламанов (в), 24. Нуно Томаш, 8. Греъм Кери, 27. Асен Дончев, 11. Андрей Йорданов, 29. Христо Панчев, 4. Емил Ценов