Дъглас Коста с атрактивна дузпа с пета (ВИДЕО)

Вижте неповторимото изпълнение на крилото на "Байерн" Мюнхен

Бразилската звезда на "Байерн" Мюнхен - Дъглас Коста демонстрира завидни футболни умения по време на тренировка с групата вчера. Крилото на "баварците" реши да впечатли съотборниците си, изпълнявайки дузпа с гръб към вратата.

26-годишният футболист отбеляза гол от бялата точка... с пета. На вратата бе резервният страж на германския тим Том Щарке, който остана безпомощен пред фамозното изпълнение на своя съотборник.

rapaziada do @quejogada tá desafiada a fazer o mesmo!

Видеоклип, публикуван от DC11 (@douglascosta) на

Баварският колос започна много силно сезона, като до момента има 5 победи от 5 мача във всички турнири. Коста се появи на терена в три от изиграните срещи.

На бразилския национал му е трудно да се наложи в титулярния състав, тъй като френското дуо - Франк Рибери и Кингсли Коман, вече е окупирало средата на терена.

Коста в момента страда от контузия, която получи по време на последния мач на "Байерн" срещу "Инголщат", който завърши с резултат 3:1 в полза на "баварците". Бразилецът влезе като резерва на полувремето, но бе сменен в 83-ата минута на мача с травма в бедрото.