Един по-различен Дисниленд (СНИМКИ)

Световните шампиони се възползваха от свободния си ден

Част от звездите в състава на световния шампион Франция решиха да използват почивния си ден, за да се позабавляват не къде да е, а в Дисниленд.

След равенството с Исландия (2:2) Пол Погба, Килиан Мбапе, Антоан Гризман и Осман Дембеле се насладиха на хубавото време в Париж и посетиха световноизвестния увеселителен парк.

Снимка: Instagram

"Петлите" запечатаха всеки един любопитен момент от приключението си в Дисниленд. Те се снимаха с Мики Маус, носейки същите големи бели ръкавици като на любимия на милиони деца анимационен герой, качиха се на няколко влакчета и си направиха смешни снимки за спомен.

Почивката бе добре дошла за големия талант Килиан Мбапе, който спаси Франция от срамна загуба от Исландия преди два дни. Той вкара изравнителното попадение от дузпа в края.

Следващата седмица "петлите" се изправят срещу Германия в среща от Лигата на нациите.