"Етър" и "Черно море" поделиха точките

Отмениха гол на гостите

Отборите на "Етър" и "Черно море" завършиха 1:1 на стадион "Ивайло" в среща от 4-ия кръг на Първа лига. Даниел Младенов откри резултата в 10-ата минута в своя мач №200 в елита, а Патрик Андраде изравни в 51-ата. Гостите вкараха и втори гол, но съдията вдигна флага за засада.

През първата част футболистите на двата тима се бореха предимно в центъра на терена. Все пак домакините откриха резултата с първата си по-сериозна атака още в 10-ата минута, когато играещият мач №200 в елита Даниел Младенов бе изведен от задна позиция и вкара за 1:0.

След почивката "моряците" се активизираха и в 51-ата минута изравниха. Фенуш проби по лявото крило и върна топката към Патрик Андраде, който с хубав шут по земя вкара за 1:1. Шест минути по-късно гол на Радослав Василев от гостите бе отменен заради засада, но ситуацията бе спорна.

В момента "Черно море" заема 6-а позиция в шампионата с 5 точки, докато "Етър" е 10-и с 4.