Еуфория за феновете на Севиля. Бетис бе разгромен (ВИДЕО)

Севиля разби градския си съперник Бетис с 4:0 и се класира на 1/4 финал за Купата на Краля. Хората на Унай Емери са сред най-добрите 8 с 6:0 общ резултат.

Хосе Антонио Рейес откри резултата още в 4-та минута, завършвайки многоходова акция. В 35-та след изпълнение на корнер и нова нескопосана изява на защитата на Бетис се разписа и бранителят Адил Рами.

Бетис бе воден от временния наставник Хуан Мерино, но макар и да показа повече устрем, не стигаше до вратата на Севиля. Зелено-белите бяха почти безпомощни в опитите си да градят атаки. Те опитаха да пресират през второто полувреме, но така и не успяха да затруднят Серхио Рико.

В заключителните минути в игра се появиха Кевин Гамейро и Гаел Какута. Първият успя да вкара още с първото си докосване на топката, а намесата на вратаря Адан можеше и да е по-успешна. В 89-та минута гол вкара и Гаел Какута. Попадението дойде след нова атака с множество бързи подавания, осъществени от играчите на Унай Емери.