Шампионска лига

Публикувано в  

Фенове нахлуха на терена на "Алианц Арена" заради... селфи (СНИМКИ)

Франк Рибери бе неприятно изненадан от обичта на привържениците

Фенове нахлуха на терена на

Футболни фенове изненадаха звездите на "Байерн" Мюнхен и "Реал" Мадрид минути след последния съдийски сигнал на полуфиналния сблъсък в Шампионската лига на "Алианц Арена". Гостите от Испания победиха с 2:1 и имат комфортна преднина преди реванша на 1 май.

Няколко от привържениците по трибуните финтираха солидната охрана и се появиха на терена, за да си направят... селфи с любимците си.

Снимка: Reuters

Стюардите и натрапниците си устроиха атрактивна гонка по зеления килим.

Докато се опитваха да избягат на охранителите, феновете успяха да си направят снимки с Марсело, Тони Кроос и Серхио Рамос от "Реал" Мадрид.

Снимка: Reuters

Ситуацията обаче загрубя, когато приближиха към футболиста на загубилия тим - Франк Рибери. Французинът не бе никак очарован от вниманието, дори след като един от феновете успя да го дръпне грубо за фланелката. 

Снимка: Reuters

Това забави селфи-маниаците и те бяха изведени.

Звездата на "Реал" Мадрид Кристиано Роналдо също изглеждаше неприятно изненадан от действията на привържениците и от невъзможността стюардите да се справят със ситуацията.

Снимка: Reuters

Още новини
Виж всички предложения от брошурата тук