Спорт

Публикувано в  

Феновете на Цървена звезда: Няма лекарство, всички на стадиона! (СНИМКИ)

"Навиячите" пак изумяват с интересна кампания

Феновете на Цървена звезда: Няма лекарство, всички на стадиона! (СНИМКИ)

Поредна оригинална акция предприеха феновете на сръбския гранд Цървена звезда, за да подканят всички привърженици да отидат на стадиона за мача срещу Радник (Сурдулица) от 21-вия кръг на местното първенство.

Ултрасите на Звезда из цяла Сърбия разпънаха плакати с еднакво послание пред множество... аптеки. Мястото не е случайно, тъй като текстът гласи: "За това няма лекарство. Всички на стадиона!" Феновете се хвалят и със снимка чак от далечните Кариби, на която почитател на "червено-белите" е написал на чист сръбски: "Наистина няма лекарство, дори в карибските аптеки!".

Звезда ще излезе на своята "Мала Маракана" като едноличен лидер в първенството срещу клуба от Сурдулица, който заема 12-то място. "Звездашите" са почти недостижими с 18 победи, 2 равенства и нито една загуба до момента. Техният актив е 56 точки. Това са цели 19 пункта пред втория Борац (Чачак).

"Вечният враг" на "червено - белите" - Партизан, в който играят Валери Божинов и Иван Бандаловски, е на четвърто място в класирането. Днес те излизат срещу предпоследния в таблицата - ФК Рад (Белград)

Още новини
Виж всички предложения от брошурата тук