Георги Миланов и неговият ЦСКА (Москва) победиха с 2:0 Амкар на Петър Занев и Георги Пеев

Интересно "българско" дерби в Русия

В среща от 4-тия кръг на футболното първенство на Русия отборът на ЦСКА (Москва) победи Амкар (Перм) с 2:0 с голове на Бибрис Натхо във втората минута от дузпа и на Зоран Тошич в 41-та минута. Така московските армейци са с пълен актив от 4 победи в 4 мача от новото руско първенство.

В отбора на Амкар (Перм) като титуляри започнаха двама български футболисти - защитникът Петър Занев и полузащитникът-ветеран Георги Пеев. Петър Занев игра през целия мач, а Георги Пеев бе сменен в 59-та минута от Брайън Идову.

Българскят национал Георги Миланов се появи в отбора на ЦСКА в 64-та минута, когато Миланов смени автора на първия гол - израелския полузащитник Бибрис Натхо.