Хеттрик на Паулиньо осигури седма поредна победа за Бразилия (ВИДЕО)

Тимът на треньора Тита е начело в класирането на квалификационната група

Бразилия се наложи с 4:1 над Уругвай като гост пред близо 60 хил. зрители на стадион "Сентенарио". Победата беше седма по ред за "Селесао", като тимът няма загуба под ръководството на треньора Тита.

Резултатът откри нападателят на "Пари Сен Жермен" - уругваецът Едисон Кавани. в 9-та минута съдията отсъди нарушение след фаул в наказателното поле срещу него, а той сам реализира дузпата.

Попадението като че ли подразни гостите, които отвърнаха с 4 гола в мрежата на Уругвай.

В 19-та минута Паулиньо вкара първото си попадение в мача.

В началото на второто полувреме Бразилия постигна пълен обрат с второ попадение на играча на китайския "Гуанджоу Евъргранд".

Неймар уби надеждите на домакините с гол в 75-та минута. Миранда изчисти силно топката от собственото наказателно поле, тя попадна в играча на "Барселона", който преодоля с лекота разредената защита на уругвайците и технично прехвърли стража на домакините.

Паулиньо оформи своя хеттрик и крайния резултат в срещата в добавеното време.

Бразилия вече има 30 точки в актива си и е едноличен лидер в квалификационната група. На второ място е Уругвай с 23 точки.