Холандец от "Царско село" се развихри срещу "Ботев" Враца

Антон Карачанаков също се разписа при класическата победа с 3:0

Холандският футболист на "Царско село" Родни Антуи отбеляза два красиви гола при победата на неговия тим с 3:0 над "Ботев" Враца в 13-ия кръг на Първа лига.

Третото попадение в мача беше дело на Антон Карачанаков.

Всъщност той откри резултата за домакините в 29-ата минута. Карачанаков се разписа след като засече центриране на Уесли Ната.

Попаденията на Антуи дойдоха през втората част. В 49-ата минута холандецът се ориентира по отличен начин в защитата на "Ботев" и не остави шансове на вратаря Костов.

Крайният резултат 3:0 беше оформен в 68-ата минута. Тогава отново Антуи впечатли зрителите с отлична техника и прати топката в мрежата от 20-ина метра.

Така "Царско село" се изравни като точков актив с днешните си съперници. И двата тима имат 12 точки, като врачани са 12-и ,а победителите днес 11-и в класирането.